Školní plavání


Každé školní pololetí Vám nabízíme plaveckou výuku pro žáky všech ročníků základní školy, mateřské školy, ale i pro žáky středních škol. Výuka probíhá v dopoledních hodinách ve všední dny mimo státem uznané svátky a školní prázdniny zpravidla v rozsahu 18 až 20 lekcích v jednom školním pololetí a její obsah je plně přizpůsoben plaveckým dovednostem účastníků (od základů výuky plavání po zdokonalování všech plaveckých způsobů, sebezáchrany, záchrany tonoucího i jiných vodních sportů). Plně se věnujeme výuce dle RVP Ministerstva školství pro I. stupeň ZŠ, abychom naplnili požadované výstupy. Naším cílem je zábavnou formou připravit žáky na pohyb ve vodním prostředí včetně osvojení základních hygienických návyků při pobytu v plaveckých a koupelových zařízeních.

Plavecká výuka probíhá v těchto hodinách:

pondělí8:00 – 12:00
úterý8:00 – 12:00
středa8:00 – 12:00
čtvrtek8:00 – 12:00
pátek8:00 – 12:00
Plavecká škola

Pro výuku je k dispozici 25 m bazén a dětský bazének. Oba bazény mají přisolovanou vodu o teplotě 27°C a jsou vyhrazeny pouze pro plaveckou výuku.

Cena výukové lekce za jedno dítě činí 110 Kč včetně DPH (v ceně je zahrnuto vstupné do bazénu na 45 minut, zajištění kvalitní výuky odbornými cvičiteli plavání pestrou a zajímavou formou, zapůjčení pomůcek pro plaveckou výuku – desky, matrace, míče, nadlehčovací pomůcky a plno dalších motivujících předmětů).

Poplatky za výuku plavání nelze vracet!
Předpokládaný počet lekcí v jednom školním pololetí: 18 – 20 (po odečtení školních prázdnin a státních svátků).